EN

Paintball

U nas możesz zagrać nawet jeśli nie masz swojej grupy, ponieważ niemal każda nasza grupa jest otwarta. Można się przyłączyć do większej ekipy i zagrać ciekawsze gry.

PAINTBALL - "... jest jedną z nowoczesnych form aktywnego wypoczynku, sportem XXI wieku.W chwili obecnej jest najmodniejszą grą - zabawą strategiczną na świecie, dla wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację. Setki firm na całym świecie uczestniczy w rozgrywkach paintballowych. Dają one wypoczynek i rozluźnienie po trudach pracy tygodnia. Największym atutem paintballa jest to, że pokazuje on prawdziwą naturę człowieka.". To prawdziwa wojna na kolorowe kulki z farbą. Jedyna szansa, aby poczuć się myśliwym i zwierzyną w jednym momencie. To gra dostarczająca duże dawki adrenaliny oraz duża szansa na rozładowanie napiętej atmosfery w grupie lub zespole. Uczy pracy w zespole oraz integruje jego członków.   

Zadzwoń 511 988 427 wyślij zapytanie i sprawdź kiedy można się do kogoś dołączyć.  Grupy łączymy maksymalnie do 40 osób na jednym polu paintballowym. Jednocześnie na naszych 3 polach  możemy obsługiwać na własnym sprzęcie nawet do 100 osób. 

Nasza oferta pozwala wybrać dla siebie indywidualny pakiet z możliwością połączenia kilku atrakcji w promocyjnej cenie. Jeśli organizujesz imprezę zapytaj podczas rezerwacji, co ciekawego możemy zaoferować dla Twojej grupy.

Zobacz cennik:

Miejscem rozpoczęcia i zakończenia zabawy jest baza techniczna gdzie spotykacie Państwo instruktora prowadzącego całość imprezy. Po przedstawieniu instruktorów następuje umundurowanie i  podział na 2 grupy  w przybliżeniu równej ilości osób, umundurowanie oraz sprzęt rozliczamy na koniec zabawy, czyli po zakończeniu paintballa. W przypadku imprez z dodatkowymi atrakcjami są one realizowane wymiennie lub w trakcie co zależne jest od ustalonego programu. Przed rozpoczęciem instruktorzy prowadzą szkolenie z obsługi sprzętu jak i bezpieczeństwa,  a w trakcie gier aranżację scenariuszy oraz udzielają wszelkich informacji dotyczących zasad  nadzorując realizację atrakcji.

Do dyspozycji oddajemy Państwu  markery,  maski ochronne na głowę, odzież ochronną (spodnie i bluza lub kombinezon) w kolorach maskujących oraz ustaloną ilość kulek wg  kalkulatora ofertowego … szt./osobę. Proponujemy różne scenariusze gier w zależności od zaangażowania uczestników i pola na którym realizowana jest gra. Jeśli chodzi o ilość kulek można zwiększyć limit. Dla uczestników na czas gry przekazujemy markery z butlami HP lub CO2, maski, rękawiczki, spodnie i bluzy).

POLE to teren ok. 2 hektarów łącznie obejmujący dwie strefy i dwa niezależne pola paintballowe ogrodzone po obwodzie siatką o wysokości
3 metrów. W skład pól  wchodzą tereny łąki, na której znajdują się murowane budynki, bunkry, zasłony z opon, kręgi, rów z wodą i wiele innych przeszkód i zasłon, które budowaliśmy tak, aby jak najlepiej zagospodarować teren dawnego poligonu wojskowego.

Jeśli wybierasz pakiet podstawowy i dokupisz na miejscu 200 kulek nie ma możliwości rozliczenia tego jako pakiet promocyjny .
Przeliczenie wg: pakiet podstawowy + 15 zł każde dodatkowe 100 szt. kulek.
Promocyjny pakiet 
tylko dla zdecydowanych grup podczas rezerwacji deklarujących jednolity pakiet dla wszystkich uczestników. Istnieje możliwość realizacji różnych opcji jazd quadami, w tym uczestnik paintballa schodzi na czas jazdy z gry lub grupa grilluje przed lub po paintballu,  w tym czasie są jazdy).
Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami bez względu na zamówiony pakiet.

Wyłączność na pole paintballowe bez dołączania innych osób spoza grupy jest możliwe przy zamówieniu za minimum 2000 zł bez atrakcji dodatkowych. 

Od wielu lat współpracujemy z Fortem Przygody przy organizacji naszych eventów. Zawsze jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dobra zabawą i nowymi strategicznymi scenariuszami. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, a rekwizytów mają bez liku, polecam.

Bartłomiej Rybak, Manager
http://fortprzygody.pl

Atrakcyjnie zorganizowany event na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie instruktorów.

Ratownictwo Specjalistyczne HGR Starówka, Manager

Precyzyjnie zorganizowane zabezpieczenie medyczne szkolenia SPAP KW Policji we Wrocławiu.

SPAP KW Policja we Wrocławiu, Consultant
http://demolink.org

Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów to najważniejsza zaleta ekipy Fortu Przygody. Dziękujemy za niezapomniane emocje i profesjonalnie przeprowadzone ćwiczenia.

Państwowa Straż Pożarna, Designer
http://demolink.org