EN

Paintball dla dzieci Wrocław i okolice

Zmień powtarzające się  formy urodzin !
Rozbuduj atrakcje na Festynie osiedlowym !
Czeka na Was  Przygoda 🙂 na świeżym powietrzu !

Kilka lat temu jako pierwsi na Dolnym Śląsku  wprowadziliśmy organizację gry w  paintball dla dzieci, które ukończyły minimum 7 rok życia. Grupa wiekowa 7 -13 lat gra na specjalnym sprzęcie, nie są to markery dla dorosłych o zmniejszonej mocy lecz specjalne w  markery Splatmaster.
Posiadamy stacjonarne jak i Mobilne Pole Paintballowe wraz ze strzelnicą paintbalową, która stanowi świetne uzupełnienie atrakcji np. na festynie firmowym lub osiedlowym.

Magazynki w markerze  15 strzałowe, a zewnętrzny magazynek  powiększa pojemność aż do 70 kulek. Dają one możliwość zorganizowania  zależnie od pakietu 2 -  godzinnych urodzin już od 60 zł za osobę, tanio i solidnie 🙂

Uczestnicy aby zagrać  muszą mieć siłę samodzielnie przeładować markera i ukończyć szkolenie z zasad gry oraz bezpieczeństwa. Sprzęt jest bezpieczny i dostosowany dla dzieci.

Opracowaliśmy i przygotowaliśmy specjalne pole paintballowe dla naszych najmłodszych graczy, na którym równocześnie może grać do 20 dzieci pod opieką sędziego i dodatkowego instruktora.

Grupy powyżej 10 osób wymagają dodatkowego instruktora i reorganizacji schematów działania.

Paintballowe urodziny są świetną formą na spędzenie tego wyjątkowego dnia jedynego w roku.

Zobacz  nasz cennik 
Zadzwoń  511 -988 427 i sprawdź naszą ofertę ! 

PAINTBALL JUNIOR - DZIECI W WIEKU 7 - 13 LAT  - 60 zł/osobę 
Pakiet składa się z 10 gier każda po 15 szt. kulek = 150 szt. kulek, marker, maska, ochraniacz na korpus, specjalne pole do gry, obsługa techniczna i aranżacja gier wymagana własna odzież, którą można wybrudzić. Na czas realizacji gier udostępniamy nie odpłatnie wiatę, miejsca siedzące i stoły dla zarezerwowanej ilości uczestników gry. 

DODATKOWE KULKI można dokupić na miejscu. Cena uzależniona od ilości.

Organizując urodziny nie zapomnij zapytać o ofertę  miejsc grillowo - ogniskowych.

 

Od wielu lat współpracujemy z Fortem Przygody przy organizacji naszych eventów. Zawsze jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dobra zabawą i nowymi strategicznymi scenariuszami. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, a rekwizytów mają bez liku, polecam.

Bartłomiej Rybak, Manager
http://fortprzygody.pl

Atrakcyjnie zorganizowany event na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie instruktorów.

Ratownictwo Specjalistyczne HGR Starówka, Manager

Precyzyjnie zorganizowane zabezpieczenie medyczne szkolenia SPAP KW Policji we Wrocławiu.

SPAP KW Policja we Wrocławiu, Consultant
http://demolink.org

Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów to najważniejsza zaleta ekipy Fortu Przygody. Dziękujemy za niezapomniane emocje i profesjonalnie przeprowadzone ćwiczenia.

Państwowa Straż Pożarna, Designer
http://demolink.org