EN

GRUPY SZKOLNE I WYCIECZKOWE

Każda wycieczka zaczyna  i kończy się Przygodą w Forcie 🙂 

Zapraszamy do odwiedzenia Fortu Przygody w czasie zajęć szkolnych jak i poza lekcyjnych. Nasza oferta stanowi świetną propozycję na organizację zajęć lekcyjnych oraz poza lekcyjnych  w czasie szczególnych dni

Paintballowe Urodziny

szkolnych takich jak: Dzień Wiosny, Dzień Dziecka, Święto Pieczonego Ziemniaka jak i rozpoczęcie lub zakończenie roku szkolnego. Program pobytu w Forcie uzależniony jest od ilości czasu jaki posiada grupa oraz budżetu.

Każda propozycja programowa opracowywana jest dla potrzeb oraz wielkości grupy, a ceny rozpoczynają się już od 20 zł/osobę. Wszystkie grupy szkolne niezależnie od wieku, które przybędą do Fortu Przygody w dniach poniedziałek - piątek z programem w godzinach 9:00 - 15:00 mogą liczyć na specjalne ceny.

Posiadamy także gotowe schematy: np: Paintball Junior, ognisko, gry sportowe na świeżym powietrzu, gry terenowe z poszukiwaniem przedmiotów oraz zadań.

Realizujemy także nasze programy pod hasłem: Lekcja z Przygodą, to ciekawa forma zajęć zawierająca elementy aktywne , łamigłówki, zajęcia ze sprzętem na co dzień obcym dla naszych dzieci.

Paintball Junior 7-12 lat

Dla wszystkich grup szkolnych zainteresowanych spędzeniem czasu w Forcie Przygody  mamy specjalną ofertę.

W ramach pobytu w Forcie  spędzicie aktywnie czas, a wspomnienia pozostaną na długo w pamięci.

 

 

Duży teren zielony, magazyny pełne sprzętu umożliwiającego aktywne i ciekawe spędzenie

Kula sferyczna popularnie zwana Zorbą.

czasu na świeżym powietrzu to ważne elementy naszej oferty.

 

 

 

 

 

Od wielu lat współpracujemy z Fortem Przygody przy organizacji naszych eventów. Zawsze jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dobra zabawą i nowymi strategicznymi scenariuszami. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, a rekwizytów mają bez liku, polecam.

Bartłomiej Rybak, Manager
http://fortprzygody.pl

Atrakcyjnie zorganizowany event na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie instruktorów.

Ratownictwo Specjalistyczne HGR Starówka, Manager

Precyzyjnie zorganizowane zabezpieczenie medyczne szkolenia SPAP KW Policji we Wrocławiu.

SPAP KW Policja we Wrocławiu, Consultant
http://demolink.org

Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów to najważniejsza zaleta ekipy Fortu Przygody. Dziękujemy za niezapomniane emocje i profesjonalnie przeprowadzone ćwiczenia.

Państwowa Straż Pożarna, Designer
http://demolink.org