EN

Quady

Możemy śmiało powiedzieć, że nasze quady i  jedyne takie miejsce we Wrocławiu  daje możliwość spędzenia aktywnie wolnego czasu.  Jest to miejsce gdzie można zmierzyć się ze sportem motorowym i własnymi słabościami.

QUADY to czterokołowe jednoosobowe lub dwuosobowe pojazdy przeznaczone
do poruszania się w ekstremalnie trudnym terenie. Nie ma przeszkody, która stanowiłaby problem dla tego pojazdu. W czasie wizyty w Forcie Przygody na początku uczestnicy odbywają krótkie szkolenie, podczas którego poznają podstawy techniki jazdy i zasady bezpieczeństwa.
Po zakończeniu szkolenia obejmującego zasady obsługi, prowadzenia oraz bezpieczeństwa. Przeszkolona osoba  po podpisaniu stosownego oświadczenia ma możliwość samodzielnego prowadzenia quada  w terenie lub na zawsze pod okiem instruktora. Udział w jazdach quadami na naszym terenie nie wymaga prawa jazdy.  Każdy na czas jazdy ma własnego quada (jazda z instruktorem oznacza każdy na osobnym quadzie).

Posiadamy quady do jazdy dla dzieci i młodzieży.  Dla dzieci quady elektryczne , a dla młodzieży spalinowe. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji.

Jeśli w atrakcji mają uczestniczyć dzieci poniżej 16 roku życia  wozi je nasz instruktor . Na uczestnictwo w zajęciach o podwyższonym ryzyku dla dzieci i młodzieży wymagana jest pisemna zgoda pełnoprawnych opiekunów. W powyższym przypadku imprez z dziećmi nasz instruktor może zabrać na przejażdżkę jako współpasażera.

Jazdy poza terenem Fortu (wynajmy sprzętu na pikniki itp)  zlecone na terenie klienta są indywidualnie kalkulowane i powiększane o koszty transportu.

Dysponujemy własnymi quadami  dla dorosłych jak i dla dzieci : HONDA TRX, Yamaha Big Bear., Linhai, BenQ o pojemności od 150 - 350 cm.

Dla naszych najmłodszych klientów polecamy quady, które mogą prowadzić samodzielnie dzieci w wieku 6 - 9 lat (uzależnione jest to także od wagi do 28 kg).

Zapraszamy na nasz kanał youtube: https://www.youtube.com/channel/UCEExGgaidZPRRWRLgjZYPSg

Fort Przygody

Akcja odświeżanie, nowy sezon w Forcie Przygody. Zapraszamy

Posted by Fort Przygody on Wednesday, March 14, 2018

TOR QUADOWY 

Niepowtarzalny i fantastyczny teren o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy znajdzie coś dla siebie od łagodnej jazdy szutrem i łąką po ostre zjazdy i podjazdy wymagające przemyślenia jaą zastosować technikę jazdy.

W naszej ofercie możemy zaproponować jazdy quadami – OFF ROAD - w terenie. To właśnie tutaj możecie spróbować własnych sił za kierownicą  quadów .

Dla bezpieczeństwa uczestników każdy musi przejść szkolenie zasad bezpieczeństwa. Na czas jazdy zapewniamy: quada, paliwo, kask oraz obecność opiekuna/instruktora. zapewniamy do jazdy  kask. Do jazdy należy przygotować własny strój (lub wypożyczyć u nas) oraz posiadać obuwie z twardą podeszwą.

Jazdy quadami realizujemy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych + instruktor. W przypadku większych grup w czasie oczekiwania na jazdę proponujemy  dodatkowe atrakcje lub ognisko lub grilla. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji. Ograniczenie ilości spowodowane jest bezpieczeństwem uczestników, a nie ograniczeniem sprzętowym.

 

Od wielu lat współpracujemy z Fortem Przygody przy organizacji naszych eventów. Zawsze jesteśmy pozytywnie zaskoczeni dobra zabawą i nowymi strategicznymi scenariuszami. Ekipa to prawdziwi profesjonaliści, a rekwizytów mają bez liku, polecam.

Bartłomiej Rybak, Manager
http://fortprzygody.pl

Atrakcyjnie zorganizowany event na najwyższym poziomie, ogromne doświadczenie instruktorów.

Ratownictwo Specjalistyczne HGR Starówka, Manager

Precyzyjnie zorganizowane zabezpieczenie medyczne szkolenia SPAP KW Policji we Wrocławiu.

SPAP KW Policja we Wrocławiu, Consultant
http://demolink.org

Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów to najważniejsza zaleta ekipy Fortu Przygody. Dziękujemy za niezapomniane emocje i profesjonalnie przeprowadzone ćwiczenia.

Państwowa Straż Pożarna, Designer
http://demolink.org