EN

Strefa rekreacyjna dla naszych gości

Dla naszych klientów oferujemy możliwość zarezerwowania strefy rekreacyjnej, w której dysponujemy: miejscami ogniskowymi, przenośnymi i stałymi grillami, namiotami i stałymi wiatami cateringowymi z oświetleniem, przyłączem 230 V , ławkami i stołami.

Koszt wynajęcia miejsca biesiadnego (ławki, stoły, namiot lub wiata, grill z węglem) to 15 zł/osobę (nie zawiera korzystania z energii elektrycznej), wszelkie rezerwacje kalkulowane są indywidualnie. Na miejsca biesiadne wymagana wcześniejsza rezerwacja z konkretnym określeniem wybranych usług.

Dla grup niekorzystających z podstawowych usług jak paintball, paintball junior lub quady koszt strefy rekreacyjnej jest ustalany indywidualnie.

Kalkulacje i zasady wynajmu przygotowywane są indywidualnie po ustaleniu szczegółów zamówienia.

Grupy nie rezerwujące miejsca ogniskowego lub grillowego muszą się liczyć z brakiem możliwości skorzystania z terenu po zakończeniu paintballa lub quadów.

1 Response

  1. Profesjonalizm i doświadczenie instruktorów to najważniejsza zaleta ekipy Fortu Przygody. Dziękujemy za niezapomniane emocje i profesjonalnie przeprowadzone ćwiczenia.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.