EN

Przygoda MOTO QUAD

MOTO  PRZYGODA

QUADY - to czterokołowe jednoosobowe pojazdy przeznaczone do poruszania się w ekstremalnie trudnym terenie. Nie ma przeszkody, która stanowiłaby problem dla tego pojazdu. Na początku uczestnicy odbywają krótkie szkolenie, podczas którego poznają podstawy techniki jazdy i zasady bezpieczeństwa. Po szkoleniu w zależności od wybranej opcji istnieje możliwość jazdy po wyznaczonym torze lub w terenie – dwu osobowe grupy pod okiem instruktora.

TOR QUADOWY – dysponujemy motorami ATV HONDA, YAMAHA  o pojemności 250 - 350 cm 3 i fantastycznym oraz nie powtarzalnym terenem o zróżnicowanym stopniu trudności.

Oprócz jazdy quadami na terenie naszego parku realizujemy jazdy w terenie górskim obejmującym rejon Gór Sowich i Suchych (dotyczy tylko imprez integracyjnych z pełnym programem).

W naszej ofercie możemy zaproponować jazdy samochodami terenowymi – OFF ROAD - w terenie górskim obejmującym rejon Gór Sowich i Suchych. To właśnie tutaj możecie spróbować własnych sił za kierownicą terenówek, a współtowarzysze podróży mogą podziwiać krajobrazy.

 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.