EN

Cennik

Nasza oferta

Kilka pozycji w cenniku to tylko namiastka naszych atrakcji i możliwości, zapytaj o szczegółową ofertę przy rezerwacji.
Więcej o rezerwacji poniżej.

1

Cennik Paintball 

Szczegółowy opis czytaj tutaj:

PROMOCYJNE PAKIETY:
PAKIET 400 - 100 zł - pakiet dla grup, w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (400 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

PAKIET 500 - 110 zł -pakiet dla grup w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (500 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

Paintball + jazda terenowa quadem
– 180 zł  (190 zł)
 ta opcja dotyczy tylko i wyłącznie łączenia jazdy quadem 30 minut z paintballem pakiet 400 lub (500) kulek - dotyczy to całej grupy.

PAKIET STARTOWY 200 - 80 zł - pakiet (200 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon).

DODATKOWE KULKI - 15 zł - 100 szt.

Paintball Junior - oferta dla dzieci w wieku 7 - 12 lat
50 zł - pakiet (150 szt. kulek, marker, maska, ochraniacz na korpus, specjalne pole do gry, obsługa techniczna i aranżacja gier) wymagana własna odzież, którą można wybrudzić.

2

Cennik quady 

Szczegółowy opis czytaj tutaj:


Jazda terenowa quadem z instruktorem dla 1 osoby

30 minut – 100 zł (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Jazda terenowa quadem z instruktorem dla 1 osoby
60 minut – 200 zł (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Jazda terenowa quadem z instruktorem dla 2 osób
60 minut – 360 zł (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Jazda terenowa quadem z instruktora z dziećmi.
60 minut – 250 zł (quad, kask, instruktor, paliwo)

Jazda terenowa quadem + paintball
– 180 zł
 (190 zł) ta opcja dotyczy tylko i wyłącznie łączenia jazdy quadem 30 minut z paintballem pakiet 400 lub (500) kulek - dotyczy to całej grupy.

Jazda terenowa quadem z instruktorem dodatkowa godzina
180 zł/od osoby (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Wypożyczenie stroju (kombinezon przeciw błotny) na czas jazdy quadem - 10 zł/sztukę.

Powyższy cennik dotyczy jazd indywidualnych oraz małych grup.

Jazdy quadami realizujemy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych + instruktor. W przypadku większych grup w czasie oczekiwania na jazdę proponujemy  dodatkowe atrakcje lub ognisko lub grilla. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji. Ograniczenie ilości spowodowane jest bezpieczeństwem uczestników, a nie ograniczeniem sprzętowym.

Informacje

Wpłaty należy uiścić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji emailem. Brak wpłaty w terminie rezerwacji spowoduje usunięcie rezerwacji.

 • Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami.
 • Nie wolno używać na terenie Fortru Przygody  pirotechniki
 • Pakiety promocyjne się nie łączą jeśli promocja tego jasno nie określa.
 • Niezależnie od promocji dodatkowe 100 kulek kal. 0,68 w cenie 15 zł.
 • Można u nas zagrać w paintball dowolną ilością osób
 • Jeśli nie masz grupy zostaniesz dołączony do innej grupy.
 • Gry paintballowe realizujemy przy zamówieniu na minimum 600 zł.
 • Wyłączność na pole gry przy zamówieniu za minimum 2000 zł.
 • Rezerwując i opłacając wcześniej mają Państwo pierwszeństwo do skorzystania z miejsca piknikowego.
 • Grupy paintballowe łączymy do maksymalnie 40 osób na jednym polu paintballowym dając szanse gry dla pojedynczych osób lub małych grup. Jednocześnie na naszych 3 polach paintballowych możemy obsługiwać do 100 osób.
 • Osoby, które nie stawią się, będą pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, nie będą przestrzegały regulaminu i zasad bezpieczeństwa przedstawionych przez instruktorów w czasie szkolenia.  Zostaną czasowo lub całkowicie usunięte z  uczestnictwa w grach lub innych atrakcjach. Wpłacone zadatki  za gry jak i atrakcje towarzyszące np. quady lub zakupione bilety przepadają i nie są wymieniane na kulki dla pozostałych graczy lub inne świadczenia, a zarazem nie podlegają reklamacji - z winy uczestnika.

Rezerwacja terminów

Rezerwacja terminów tylko drogą pisemną @: biuro@fortprzygody.pl  zawierające dane zgłaszającego, termin, ilość osób oraz dodatkowe prośby - ustalenia. Rezerwacje przyjmowane wg kolejności wpływających maili oraz wpłat.

W przypadku braku potwierdzenia mailowego w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji proszę o ponowny kontakt telefoniczny.

Telefon kontaktowy: 511 988 427

Nasz pracownik sprawdzi dostępność terminów i wpisze dane kontaktowe do naszego systemu.

Przybycie mniejszej ilości osób niż zarezerwowana, jest równoznaczne z utratą zadatku za osoby, które nie przybyły (nie podlega wymianie na kulki).

Po złożeniu zapytania emailem prześlemy Państwu ofertę opisową wraz z wyceną.

Po złożeniu wstępnej rezerwacji emailem prześlemy Państwu potwierdzenie wstępnej rezerwacji na podany adres e-mail wraz z ofertą. Rezerwacja wstępna ważna jest przez 72 godziny i w jej czasie kolejnym krokiem jest wpłacenie w wyznaczonym terminie zadatku w kwocie minimum 20 zł od osoby w celu potwierdzenia rezerwacji. Nie rezerwujemy terminów na czas ustalania programu i wycen na dłużej niż 72 godziny.
Wysokość zadatku może zostać zwiększona w zależności od konfiguracji atrakcji oraz kwoty końcowej zamówienia – dotyczy imprez z wieloma atrakcjami - indywidualnych kalkulacji.

Prosimy nie wpłacać zadatku, jeśli nie otrzymacie Państwo pisemnego potwierdzenia rezerwacji. Telefonicznie udzielamy jedynie informacji.
Wpłaty dokonane bez naszego pisemnego potwierdzenia rezerwacji  będą zwracane na konto, z którego wpłyną z pomniejszeniem o koszt wykonania zwrotnego przelewu.

Rozliczenie końcowe najpóźniej po zakończeniu gry płatne tylko gotówką lub przedpłata przed imprezą pełna wpłata na konto przelewem.
Data wpłaty zadatku określana w potwierdzeniu rezerwacji jest terminem maksymalnym, a wpłata rozumiana jest jako należność zaksięgowaną w tym terminie na naszym koncie.

Wpłaty prosimy dokonywać wraz z podaniem wymaganych informacji tylko i wyłącznie w sposób podany w potwierdzeniu rezerwacji. W przypadku wpłat przez inną osobę niż rezerwujący, należy wskazać nazwisko rezerwującego w treści przelewu.

Po zaksięgowaniu zadatku rezerwacja opłacona zostaje potwierdzona e-mailem.

W przypadku nie wpłacenia zadatku w wyznaczonym terminie, rezerwacja zostanie skasowana bez powiadomienia.

W przypadku potwierdzenia rezerwacji i nie stawienia się grupy na miejscu w wyznaczonym terminie, zadatek nie podlega zwrotowi!