EN

Cennik

Nasza oferta

Kilka pozycji w cenniku to tylko namiastka naszych atrakcji i możliwości, zapytaj o szczegółową ofertę przy rezerwacji.
Więcej o rezerwacji poniżej.

1

Cennik Paintball 

Szczegółowy opis czytaj tutaj:

PROMOCYJNE PAKIETY:
PAKIET 400 - 110 zł - pakiet dla grup, w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (400 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

PAKIET 500 - 120 zł -pakiet dla grup w której wszyscy uczestnicy z grupy jednogłośnie z góry podczas rezerwacji decydują się na (500 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon) promocyjne ceny pakietów ważne tylko przy wcześniejszej rezerwacji pakietu dla całej grupy.

NOWOŚĆ!  PAKIET TAKTYK  800 – 190 zł/os. Pakiet dla grupy minimum 8 osób zawiera: 800 kulek/osobę, pirotechnikę, zaawansowane scenariusze wraz z rekwizytami, radiokomunikacja podczas gry oraz  karabinki full auto  dla wybranych graczy funkcyjnych.

PAKIET STARTOWY 200 - 80 zł - pakiet (200 szt. kulek, marker, butla, gaz Co2 lub HP, maska, rękawiczki, kombinezon).

Paintball wiek 13 - 18 lat   grupy szkolne, urodziny dla młodzieży,  szczegółowy opis  czytaj tutaj::

DODATKOWE KULKI - 15 zł - 100 szt.

Paintball Junior (SPLATMASTER) wiek 7 - 12 lat 60 zł/osoby, szczegółowy opis czytaj tutaj: Jest to najczęściej wybierana atrakcja na urodziny oraz wycieczki klasowe.

wyślij zapytanie 

2

Cennik quady 

Szczegółowy opis czytaj tutaj:


Jazda terenowa quadem z instruktorem 

30 minut – 100 zł (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Jazda terenowa quadem z instruktorem 
60 minut – 200 zł (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Jazda terenowa quadem  instruktor wozi dzieci.
60 minut – 250 zł (quad, kask, instruktor, paliwo)

Jazda terenowa quadem z instruktorem dodatkowa godzina
200 zł/od osoby (quad, kask, instruktaż, paliwo)

Quady elektryczne  – jazda po wyznaczonym torze, dzieci 4-8 lat (waga do 25 kg) - dla osób indywidualnych - 200 zł/godzina (quad, kask, instruktaż, zasilanie quada, teren).

wyślij zapytanie 

Wypożyczenie stroju (kombinezon przeciw błotny - dla dorosłych) na czas jazdy quadem - 10 zł/sztukę.

Powyższy cennik dotyczy jazd indywidualnych oraz grup. Każda impreza grupowa kalkulowana jest indywidualnie. 

Jazdy quadami realizujemy w grupach maksymalnie 3-4 osobowych + instruktor. W przypadku większych grup w czasie oczekiwania na jazdę proponujemy  dodatkowe atrakcje lub ognisko lub grilla. Zapytaj o szczegóły przy rezerwacji. Ograniczenie ilości spowodowane jest bezpieczeństwem uczestników, a nie ograniczeniem sprzętowym.

Informacje

Wpłaty należy uiścić dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji emailem. Brak wpłaty w terminie rezerwacji spowoduje usunięcie rezerwacji.

 • Nie obsługujemy klientów z własnymi kulkami.
 • Nie wolno używać na terenie Fortru Przygody  własnej pirotechniki.
 • Pakiety promocyjne się nie łączą jeśli promocja tego jasno nie określa.
 • Niezależnie od promocji dodatkowe 100 kulek kal. 0,68 w cenie 15 zł.
 • Można u nas zagrać w paintball dowolną ilością osób.
 • Jeśli nie masz grupy zostaniesz dołączony do innej grupy.
 • Gry paintballowe realizujemy przy zamówieniu na minimum 800 zł.
 • Wyłączność na pole gry przy zamówieniu za minimum 2000 zł.
 • Rezerwując i opłacając wcześniej mają Państwo pierwszeństwo do skorzystania z miejsca piknikowego.
 • Grupy paintballowe łączymy do maksymalnie 40 osób na jednym polu paintballowym dając szanse gry dla pojedynczych osób lub małych grup. Jednocześnie na naszych 3 polach paintballowych możemy obsługiwać do 100 osób.
 • Osoby, które nie stawią się, będą pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, nie będą przestrzegały regulaminu i zasad bezpieczeństwa przedstawionych przez instruktorów w czasie szkolenia.  Zostaną czasowo lub całkowicie usunięte z  uczestnictwa w grach lub innych atrakcjach. Wpłacone zadatki  za gry jak i atrakcje towarzyszące np. quady lub zakupione bilety przepadają i nie są wymieniane na kulki dla pozostałych graczy lub inne świadczenia, a zarazem nie podlegają reklamacji - z winy uczestnika.

Strefa grillowo-rekreacyjna 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy strefę grilowo-rekreacyjną składającą się z boiska do siatkówki wraz z piłką, mini boiska do piłki nożnej wraz z piłką, wiaty grillowej (kuchnia dla większych imprez zawierająca lady chłodzące do napoi, duży 3 stanowiskowy grill na  na imprezy do 100 osób, kilka miejsc ogniskowo - grillowych na rekreacyjne spędzenie czasu po zakończeniu aktywności. Zaplecze sanitarne: kabiny TOI, umywalka z zimną wodą.
Każde z miejsc jest wyposażone i składa się z: wiaty lub namiotu (dobierane do wielkości grupy, wiaty posiadają oświetlenie i przyłącze do prądu 230 V) istnieje  możliwość grillowania lub skorzystania z ogniska (należy wybrać przy rezerwacji) wyposażone jest w ławki, stoły, grill (rozpałka, szczypce, węgiel do 10 kg), miejsce ogniskowe (drewno 1 m 3, rozpałka, kijki do kiełbasek).
Opłata od osoby za korzystanie ze strefy: 15 zł/osobę opłata w przypadku połączenia z innymi usługami Fortu Przygody.

Wynajem terenu bez usług Fortu kalkulowane jest indywidualnie do potrzeb klienta - wyślij zapytanie 

Dopłata za: 
- ognisko z 1 m3 drewna na ognisko: 50 zł
- dodatkowy 1 m3 drewna na ognisko: 50 zł
- oświetlenie wiaty lub namiotu z AKU: 50 zł
- możliwość skorzystania z przyłącza elektrycznego 230 V i oświetlenie wiaty do 5 kw:
*  do 6 godzin - 150 zł
*  powyżej 6 godzin - 200 zł
- zestaw muzyczny: kolumna z wejściem do laptopa, SD, USB, BT - play lista we własnym zakresie klienta - kalkulowana indywidualnie

Rezerwacja terminów

Rezerwacja terminów tylko drogą pisemną przez formularz kontaktowy  lub email @: biuro@fortprzygody.pl  zawierające dane zgłaszającego, termin, ilość osób oraz dodatkowe prośby - ustalenia. Rezerwacje przyjmowane wg kolejności wpływających maili oraz wpłat.

W przypadku braku potwierdzenia mailowego w ciągu 24 godzin po dokonaniu rezerwacji proszę o ponowny kontakt telefoniczny.

Telefon kontaktowy: 511 988 427

Nasz pracownik sprawdzi dostępność terminów i wpisze dane kontaktowe do naszego systemu.

Przybycie mniejszej ilości osób niż zarezerwowana, jest równoznaczne z utratą zadatku za osoby, które nie przybyły (nie podlega wymianie na kulki).

Po złożeniu zapytania emailem prześlemy Państwu ofertę opisową wraz z wyceną.

Po złożeniu wstępnej rezerwacji emailem prześlemy Państwu potwierdzenie wstępnej rezerwacji na podany adres e-mail wraz z ofertą. Rezerwacja wstępna ważna jest przez 72 godziny i w jej czasie kolejnym krokiem jest wpłacenie w wyznaczonym terminie zadatku w kwocie minimum 30 zł od osoby w celu potwierdzenia rezerwacji. Rezerwacje terminów nie dłużej niż 72 godziny.
Wysokość zadatku może zostać zwiększona w zależności od konfiguracji atrakcji oraz kwoty końcowej zamówienia – dotyczy imprez z wieloma atrakcjami - indywidualnych kalkulacji.

Prosimy nie wpłacać zadatku, jeśli nie otrzymacie Państwo pisemnego potwierdzenia rezerwacji. Telefonicznie udzielamy jedynie informacji.
Wpłaty dokonane bez naszego pisemnego potwierdzenia rezerwacji  będą zwracane na konto, z którego wpłyną z pomniejszeniem o koszt wykonania zwrotnego przelewu.

Rozliczenie końcowe najpóźniej po zakończeniu gry płatne tylko gotówką lub przedpłata przed imprezą pełna wpłata na konto przelewem.
Data wpłaty zadatku określana w potwierdzeniu rezerwacji jest terminem maksymalnym, a wpłata rozumiana jest jako należność zaksięgowaną w tym terminie na naszym koncie.

Wpłaty prosimy dokonywać wraz z podaniem wymaganych informacji tylko i wyłącznie w sposób podany w potwierdzeniu rezerwacji. W przypadku wpłat przez inną osobę niż rezerwujący, należy wskazać nazwisko rezerwującego w treści przelewu.

Po zaksięgowaniu zadatku rezerwacja opłacona zostaje potwierdzona e-mailem.

W przypadku nie wpłacenia zadatku w wyznaczonym terminie, rezerwacja zostanie skasowana bez powiadomienia.

W przypadku potwierdzenia rezerwacji i nie stawienia się grupy na miejscu w wyznaczonym terminie, zadatek nie podlega zwrotowi!